Jak to działa?

Co zrobić, żeby mieć pięknom wizytówkę?

1. Kupujesz jeden z naszych pięknych szablonów. 

2. Importujesz szablon na www.photopea.com i zmieniasz dane na swoje

3. Po zmienieniu danych zapisujesz plik. 

4 Wysyłasz plik do chroma.pl, lub innej taniej drukarni internetowej.

Gotowe. Cały proces trwa mniej niż 15 minut a Ty możesz się cieszyć swoimi pięknie zaprojektowanymi wizytókami

Niech przekonają Cię liczby!

0 minut
To maksymalny czas realizacji​
0 %
Taniej niż indywidualny projekt​
+
wykonanych projektów

Często zadawane pytania;

Spady to przestrzeń na projekcie, którą dodaje się do wymiarów netto wizytówki w celu póżniejszego docięcia produktu. Drukarnie w Polsce mają różne wytyczę dlatego każdy projekt jest Ci przesyłany ze spadami w trzech wersjach. (1,5mm, 2mm i 3mm) Dzięki temu nasze wizytówki wydrukujesz w każdej drukarni w Polsce.

Zmiana dane jest niezmiernie łatwa. Powyżej znajdziesz krótką instrukcję wideo – obejrzyj ją, a wszystko stanie się dla Ciebie jasne. 

Tak. Pliki, które przesyłamy mają format PSD. Fotopea to darmowe narzędzie dla mniej zaawansowanych użytkowników – dlatego polecamy je każdemu.

Tak. Zaletą tego, że sam wysyłasz pliki do druku jest to, że projekt zostaje u Ciebie – możesz go dodrukowywać tak zęsto, jak będziesz potrzebował.

Oczywiście. Projekt jest Twój. Jeżeli dla kilku biznesów chcesz mieć ten sam projekt – wystarczy zmienić dane i ponownie wysłać szablon do druku.

Tak, po ujszczeniu płatności otrzymujesz otwarty plik PSD. Jeżeli chcesz pozłocić, posrzebezyć etc. wybrane elementy wizytóki, wystarczy, że po zmienieniu danych zapiszesz swój plik w formacie PSD i wyślesz go do drukarni ze wskazaniem tego, co ma zostać uszlachetnione. Większość dobrych drukarni w Polsce świadczy taką usługę.